fbpx
loader image

Warsztat Uwalniania Emocji

Zapisz się i poznaj skuteczne narzędzia do radzenia sobie z trudnymi emocjami oraz pogłębiania świadomości własnych myśli, uczuć, zachowań i nawyków. 

Zapisz się na 2 dniowy warsztat

– 250zł (przy rejestracji do 20 grudnia)

– 320zł (przy rejestracji do 12 stycznia)

– 400zł (przy rejestracji po 12 stycznia)

Core feeling - emocja bazowa

Co gdybym powiedział Ci, że większość problematycznych emocji, które doświadczasz pochodzą z wczesnego dzieciństwa? Zostały one zapamiętane nie jako wspomnienia, ale właśnie jako emocje. Co jeśli okaże się, że większość metod rozwoju osobistego dotyka jedynie powierzchni lub drugiej lub trzeciej warstwy emocji, ale nie dotyka rdzenia (core)? W trakcie warsztatu dowiesz się, jak identyfikować emocje rdzenne za pomocą analizy własnych doznań, interpretacji snów, czy też obserwacji własnych myśli i przekonań. 

Sedona method -uwalnianie intensywnych emocjami

Gdy już wiesz, które emocje są tymi bazowym i „nawiążesz z nimi relację”, oznacza to, że pora z nimi popracować. Metoda „Sedony” pozwoli Ci nie tylko odpowiednio reagować w sytuacjach „gorących”, ale również da Ci możliwość doświadczania bardziej subtelnych emocji i uczuć. Uwolnienie się od negatywnych emocji jest jak zrzucenie ciężkiego plecaka. Poczujesz ulgę, przypływ kreatywności oraz niewymuszoną motywację do działania. 

DEEP INSIGHT - Wgląd

Wgląd to taki stan, w którym spontanicznie dowiadujemy się jakieś istotnej prawdy na temat siebie samego lub świata. Zdaje się, że większość ludzi prowadzi życie jednowymiarowo, skupiając się jedynie na działaniu. Zajrzeć wgłąb siebie oznacza skupić całą swoją uwagę na nagiej rzeczywistości doświadczenia tu i teraz – na byciu. 
Skorzystaj z przestrzeni warsztatowej do tego, aby na nowo odkryć siebie. Istotne pytania, kontemplacja oraz interakcje w grupie pozwolą ci spojrzeć nieco szerzej na sprawy codzienne oraz na siebie samego.  

Zobacz, co mówią uczestnicy poprzednich warsztatów: 

Psychologia Emocji 

Z umiejętnościami, które zdobędziesz w trakcie Warsztatu Uwalniania Emocji zaoszczędzisz przynajmniej godzinę dziennie. Pozwól, że zadam Ci pewne pytanie: Ile czasu dziennie spędzasz na zamartwianie się, konflikty wewnętrzne lub konflikty z innymi ludźmi? Nauczysz się zarządzać zarówno własnymi stanami emocjonalnymi, aby przynosiły Tobie jak najwięcej korzyści, jak również relacjami z bliskimi Ci osobami oraz współpracownikami. 

Ile energii jesteś wstanie zaoszczędzić w ciągu roku, jeżeli wyeliminujesz ze swojego życia negatywne wzorce, które nie prowadzą do rozwiązań? Ile czasu w ciągu całego życia zaoszczędzisz, gdy wyeliminujesz zapętlone wzorce emocjonalne, które tylko Cię osłabiają? 

Inteligencja emocjonalna to zdolność do rozpoznawania, kierowania oraz regulowania własnymi oraz cudzymi emocjami. Dzięki tej zdolności uzyskasz pozytywne efekty w swoim życiu. 

 

 

Przekraczanie ograniczeń umysłu  

Na indywidualną sesję przychodzi kobieta, która ma poczucie, że nie rozwija się w kwestii duchowości tak jakby chciała. Jednocześnie utrzymuje, że codzienne obowiązki jedynie ją przytłaczają i oddalają od prawdziwego rozwoju wewnętrznego i wolności, której pragnie. W trakcie procesu okazało się, że to nie „materia” była dla niej przeszkodą, ale jej „duchowe ego”, któremu uwierzyła w historie, które opowiadało. Ego zawsze bazuje na jakiś bazowych przekonaniach i emocjach, a jego głównym zadaniem jest zadbanie o przetrwanie, a nie o szczęście i satysfakcję z życia. Problem polega na tym, że ego często widzi zagrożenia i przeszkody tam, gdzie ich nie ma. 

Dowiedz się, w jaki sposób identyfikować oraz jak pracować z własnymi mechanizmami obronnymi oraz jak uwolnić się od zniekształceń umysłu, tak aby swój punkt widzenia opierać o fakty, a nie o domysły.

Radość z życia i spokój umysłu 

Żyjąc pod presją łatwo zapomnieć o tym, że jedną z naszych fundamentalnych potrzeb, jest chęć uzyskania wewnętrznego spokoju, głębokiej równowagi emocjonalnej oraz samorealizacji.

Większość osób wciąż żyje tak, jakby cały czas im coś zagrażało. Nie zorientowali się, że aby odnosić sukcesy nie potrzeba motywować siebie lekiem. Decyzje podjęte w stresie sprowadzą cię na manowce. Aby odblokować własną kreatywność i własne zasoby należy zrelaksować umysł oraz zintegrować własną emocjonalność z logicznym postrzeganiem świata. 

Jak to jednak zrobić?

W trakcie warsztatu poznasz sprawdzone badaniami naukowymi oraz doświadczeniem wielu osób techniki pracy z emocjami, przekonaniami oraz pracy z ciałem. Odblokujesz swój potencjał do cieszenia się każdą chwilą i wprowadzisz pozytywne zmiany w życiu.

 

Program warsztatu

Sektor I Medytacja i Mindfulness:

 • Podstawy Medytacji i Mindfulness
 • Medytacja Wglądu
 • Mindfulness na co dzień
 • Umiejętne korzystanie z analizy osobistej  

Sektor II Praca z ciałem oraz rozpoznawanie emocji:

 • Praca ze snami, jako symboliczną reprezentacją naszej kondycji psychicznej
 • Praca w oparciu o Core Feeling 
 • Wykorzystanie metody The Work do zmiany wewnętrznej

Sektor III Narzędzia do pracy własnej:

 • Techniki relaksacyjne i uspakajające umysł
 • Techniki pracy z emocjami oparte o psychologię transpersonalną
 • Wykorzystanie podświadomości do wsparcia rozwoju własnej
 • Medytacja na co dzień 

Zapisz się na warsztat

– 2 dni warsztatu stacjonarnego,

– materiały szkoleniowe,

– 10% rabatu na coaching,

– konsultacji e-mail po zakończeniu warsztatu,

– certyfikat ukończenia szkolenia.

Michał Kutzner

to dyplomowany coach i trener kompetencji miękkich. Pracując w Polsce i za granicą przeprowadził już ponad 400 godzin szkoleń i warsztatów oraz ponad 450 godzin sesji indywidualnych. Ma on również bogate doświadczenie jako nauczyciel medytacji i uważności (mindfulness), inspirując tym samym osoby do poszerzania samoświadomości.
Jest współtwórcą szybko rozwijającego się projektu OpenMeditation.eu. W swoim warsztacie pracy łączy psychologię, filozofię, jogę oraz koncepcje Advaita Vedanty. Zastosowanie w praktyce wyżej wymienionych dziedzin pozwala na holistyczne spojrzenie na człowieka, a dzięki temu kompleksową pomoc w rozwiązywaniu konfliktów emocjonalnych oraz osiąganiu zamierzonych celów.
Dowiedz się więcej na: www.michalkutzner.com

„Dzięki coachingowi prowadzonemu przez Michała miałam możliwość spojrzeć na siebie z zewnątrz, co więcej zaczęłam dostrzegać proste rozwiązania moich problemów. Zmieniłam sposób patrzenia na siebie – zaakceptowałam fakt, że nie muszę wszystkiego wiedzieć ale też to, że nie mam wpływu na wszystko co się dzieje wokół mnie. Wzrosło poczucie mojej wartości. Zauważyłam potrzebę znalezienia wewnętrznego spokoju i zadbania o siebie samą. Michał reprezentuje wiedzę i  podejście coachingowe na najwyższym, profesjonalnym a co najważniejsze zgodnym z etyką tego zawodu poziomie.”
Magdalena Szczepaniak

Więcej znajdziesz na: www.michalkuzner.com

Michał to profesjonalista w każdym calu. Dał mi ogromną przestrzeń do szukania odpowiedzi a jednocześnie nie tracił mojego i swojego czasu na niepotrzebne „pogaduchy” – nie mające celu. Pytania „Po co mi to opowiadasz? przydają mi się do dziś, kiedy czuję, że coś jest nie tak. Mówienie „ja” a nie „oni” czy „my” było przełomowe w moim życiu. Moje życie nabrało barw – moich barw. Dziękuję.
Sylwia Szymczyk

Więcej znajdziesz na: www.michalkuzner.com

Miejsce warsztatu: 

Warsztat odbędzie się w Katowicach.
O dokładnym miejscu warsztatu zostaniesz poinformowany mailowo, po dokonaniu rezerwacji. 

Miejsce zostanie dobrane w zależności od ilości uczestników.

Zapisz się na warsztat

Katowice, 26-27 styczeń 2019r

Aby dokonać rezerwacji miejsca należy:

1. Wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy,

2. Wpłacić bezzwrotną zaliczkę 50zł na konto:

Numer konta: 81 1140 2004 0000 3102 7762 6533
Nazwa: Open Meditation
Tytuł przelewu: “Imię i Nazwisko + Przebudzenie Świadomości”*

*Rezerwacja ma miejsce w chwili otrzymania zaliczki.

**Gdyby warsztat się nie odbył, zaliczka zostanie zwrócona na konto nadawcy.

Na adres e-mail zostanie wysłana wiadomość potwierdzająca udział w wydarzeniu

Wyślij zgłoszenie na warsztat

Wyrażam zgodę

Zapisz się na 2 dniowy warsztat

– 250zł (przy rejestracji do 20 grudnia)

– 320zł (przy rejestracji do 12 stycznia)

– 400zł (przy rejestracji po 12 stycznia)