fbpx
loader image

Mamy tylko jedno życie! Life Coaching to proces wsparcia Ciebie w tym, abyś przeżywał je w sposób najbardziej autentyczny, świadomy oraz sensowny.

Life Coaching

Michał Kutzner

Zapraszam Cię do relacji, w której skupimy całą uwagę na Tobie. Czasami w życiu prywatnym lub zawodowym kręcimy się w kółko, ponieważ brakuje nam zasobów lub odwagi do tego, aby zobaczyć daną sprawę taką, jaką w rzeczywistości jest. Ponadto istnieje w nas wiele mechanizmów obronnych, które blokują kontakt z tym, co istotne, ponieważ jest on kojarzony na poziomie nieświadomym z dyskomfortem emocjonalnym. Nie musisz jednak mierzyć się z tym samemu. Jestem tutaj dla Ciebie, aby wesprzeć Cię w tym procesie, tak jak wspierałem już dziesiątki innych osób przez ostatnie 8 lat. Najczęściej słyszę od swoich klientów, że to, co najbardziej im pomogło, to moja nieoceniana obecność, trafnie zadane pytania, pomocne analogie, wiedza i narzędzia, które pomogły im spojrzeć szerzej na dany problem i dzięki temu go rozwiązać. Głęboko wierzę w to, że życie to nie tylko rozwiązywanie problemów, ale przede wszystkim akt kreacji. Nasza kreatywność może być zablokowana z wielu różnych powodów. Jedno jest pewne. Odblokowanie głęboko zakorzenionego instynktu do twórczego patrzenia na swoje życie wpuszcza do naszego życia światło poczucia sensu i radości istnienia wraz z poczuciem spokoju umysłu. Jeśli czujesz gotowość do skorzystania z mojego wsparcia, gorąco Cię zapraszam do kontaktu.

Zanim opowiem Ci o tym, czego spodziewać się po sesji ze mną, cytat mistrza…

{

„Ważne jest nie to, co ze mną zrobiono, lecz to, co ja sam zrobiłem z tym, co ze mną zrobiono”.

Jean-Paul Sartre

Wsparcie indywidualne

Jak wygląda proces wsparcia w Twojej zmianie?

Zauważasz w sobie gotowość na zmianę? Zapraszam na bezpłatną i niezobowiązującą sesję wstępną. Porozmawiamy o Twoim problemie, wyzwaniu, konflikcie wewnętrznym, oraz o tym, w jakim miejscu chciałbyś się znaleźć w kontekście danej kwestii. Pod koniec sesji opowiem Ci o tym, jak pracuję i co mogę Ci zaoferować, oraz to, czy jestem odpowiednią osobą do tego, z czym przychodzisz. Jeśli u Ciebie i u mnie będzie zgoda i chęć do dalszej pracy to przez kolejnych kilka tygodni lub więcej będziemy spotykać się raz w tygodniu / raz na dwa tygodnie na sesjach, które potrwają godzinę lub półtorej godziny. To, nad czym będziemy pracować, prawdopodobnie wyjdzie poza ramy naszych cotygodniowych spotkań. Od czasu do czasu, wspólnie umówimy się na konkretne ćwiczenia do wykonania między sesjami. Ponadto, trakcie całego procesu pozostaję do dyspozycji pod kątem zadania dowolnego pytania lub podzielenia się czymś istotnym mailowo. Wszystko jest tak przygotowane, abyś czuł się całkowicie bezpiecznie, wspierająco, a wszystko po to, aby mógł nastąpić wzrost świadomości w danym obszarze Twojego życia. Pod koniec całego procesu pozostanie miejsce na wspólne podsumowanie oraz informacje zwrotne. Jeśli masz pytanie, co do procesu, zapraszam do napisania maila lub wypełnienia formularza poniżej.

Umów się na pierwszą, bezpłatną sesję

Pierwsza sesja jest zupełnie bezpłatna i niezobowiązująca. Potrwa ok. 20min. w trakcie której doświadczysz procesu oraz ustalimy, w którym kierunku chcesz zmierzać.

i

Wybierzemy plan coachingowy

Ustalimy odpowiedni dla Ciebie plan naszych spotkań, szczegóły dotyczące miejsca i godzin spotkania. To może być pojedyncza sesja (zwykle 1,5h) lub  proces cotygodniowych  sesji, który potrwa kilka tygodni lub dłużej.

Czas na zmianę

Rozpoczniemy wspólną przygodę w kierunku rozwiązania problemu, pozytywnej zmiany lub osiągnięcia ważnego dla Ciebie celu. Ty decydujesz o tym, na czym chcesz się skupić. Ja z kolei zadbam o to, aby cały proces  był dla ciebie maksymalnie wspierający.

Wsparcie indywidualne – Life Coaching

Moje kwalifikacje

Formalna Edukacja

Studia Doradztwa Filozoficznego i Coachingu, Kurs Trenera, Kurs Uwalnia Emocji, Kurs Masażu Lomi Lomi, Kurs „Mindfulness for Wellbeing and Peak Performance”, 

Rozwój Własny

Ponad 3 lata terapii indywidualnej oraz grupowej, odosobnienia medytacyjne 3, 10, 30 dniowe, setki przeczytanych książek, setki godzin szkoleń, warsztatów, ponad 15 lat regularnej praktyki medytacyjnej.  

Doświadczenie

Regularne sesje indywidualne przez ostatnie 8 lat, prowadzenie warsztatów medytacji i autoterapii od ponad 7 lat, doradztwo i mentoring dla coachów. 

Sesje Life Coachingu

Cennik i forma spotkań

W tym momencie przyjmuję jedynie Online.

Opinie

Izabela Gromek-Horban

„Pana Michała Kutznera poznałam na jednym z kursów online. Jestem zdania, że w naszym życiu pojawiają się czasami ludzie, których się najmniej spodziewamy, a są nam przeznaczeni z jakiegoś konkretnego powodu. Nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo potrzebowałam wysłuchania, rozmowy, wskazówek, czyli po prostu wsparcia.

Moim problemem było wielkie bałaganiarstwo, które nie wynikało z lenistwa, ale z braku należytej organizacji czasu, nawyków ułatwiających ogarnianie przestrzeni, i jak się okazało, problemów leżących mi na duszy. Chciałam się nauczyć, jak uporządkować przestrzeń, w której żyłam, ale musiałam zacząć od siebie. Uporać się z samą sobą, by móc odzyskać chęć działania, energię, nie tyle do samego sprzątania, ale utrzymania tego efektu na dłużej. Chciałam wyrzucić z siebie negatywne emocje, a z własnego mieszkania nadmiar zbędnych rzeczy. Uświadomiłam sobie, jak bardzo ważny jest porządek wokół nas, jak wtedy się lepiej człowiek czuje, uczy, pracuje, czy odpoczywa.

Powoli, krok po kroku pracowałam nad tym i dziś mogę się cieszyć nie tylko zadbanym i pięknym domostwem, ale zdecydowanie lepszą poprawą samopoczucia i kondycją psychiczną. Pan Michał nauczył mnie techniki oddychania, wyciszenia, uświadomił, jak ważny jest kontakt z naturą, która pomaga nam naładować przysłowiowe akumulatory. Dzięki uzewnętrznianiu się poprzez formę listów wyrzuciłam z siebie to, co leżało mi na sercu.

Dziś mam wiedzę, jak dbać o siebie, swój dom i swój stan ducha. Za wszelką okazaną pomoc jestem ogromnie wdzięczna.”

Sesje Life Coachingu

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany Life Coachingiem lub masz jakiekolwiek pytania, serdecznie zachęcam do kontaktu za pomocą formularza, e-maila lub telefonu. Z przyjemnością udzielę odpowiedzi tak szybko, jak tylko to możliwe.

Polityka Prywatności

11 + 5 =

Lokalizacja

Online

Telefon kontaktowy

Michał: +48 517 938 812