fbpx
loader image

uwaga!promocja:-30%!

masaż lomi lomi

Michał Kutzner

Masaż Lomi Lomi

– Ceremonia Głebokiego Relaksu –

Zapraszam Cię gorąco do doświadczenia magicznego masażu Lomi Lomi. Jest to uczta dla ciała i duszy, w trakcie której można poczuć się otulonym dotykiem jak oceanem na hawajskiej plaży. Moje podejście do masażu zawiera w sobie wiele lat doświadczenia w medytacji, głębię hawajskiej mądrości Huny, Movement Medicine oraz praktyczną filozofię jogi, aby stworzyć dla Ciebie niezapomnianą podróż do relaksu i harmonii.

Ceremonia, do której Ciebie zapraszam to nie tylko przyjemnie regenerujący masaż, ale przede wszystkim czas na przyjęcie troski oraz miłującej dobroci, a także umożliwienie ciału i umysłowi uleczyć oraz zintegrować to, co wyłania się w danym momencie. Wszystko po to, aby poczuć się dobrze w swojej skórze, a w rezultacie wznosić jakość swojego życia emocjonalnego i duchowego na wyżyny. Oferuję zarówno masaż indywidualny, jak i ten na wiele rąk. Uzdrawiająca przestrzeń już jest gotowa, a więc jeśli czujesz impuls aby podarować sobie lub bliskiej osobie niezapomniane doświadczenie, kontakt do mnie znajdziesz poniżęj. 

Oferta dla Ciebie

Masaż na wiele rąk

Cena: rozpoczyna się od 900zł

Wyobraź sobie, jak to jest, gdy 4, 6, lub 8 rąk uważnie ląduje na Twoim ciele, aby przez kolejną godzinę, dwie lub trzy zapewnić Ci harmonizujący i piękny masaż Lomi Lomi. Już po kilku sekundach umysł całkowicie odpuszcza a Ty możesz pozwolić sobie na odkrycie tego, co głęboko schowane w Twoim wnętrzu.   

 • Długość trwania masażu to 1h, 2h lub 3h, 
 • Masaż w gabinecie: Sopot / Gdynia,
 • Masaż z dojazdem do klienta: Trójmiasto. 

Masaż indywidualny

Uwaga Promocja! -30% na 1h i 2h masaż Sopot! 

Cena:

 • Standardowa 1h – 2500zł – teraz w promocji tylko 175zł!
 • Standardowa 2h – 400zł – teraz, w promocji tylko 280zł!
 • Masasż 3h – 500zł 
 • Masaż + 1h Life Coaching (lub sesja Uwalniania Emocji) – Cena masażu + 180zł
 • Masaż dla Par 4-5h wraz ze szkoleniem masażu na 4 ręce – 750zł za parę

W tej opcji udział biorą moje wszystkie dwie ręce i jedno serce. Zadbam o przygotowanie przestrzeni, tak abyś Ty mógł / mogła poczuć się wyjątkowo, gdyż to właśnie Tobie dedykowana będzie ta ceremonia. *Można pomyśleć o intencji na tę okazję. 

 • Długość trwania masażu to 1,5h, 2h lub 3h, 
 • Masaż w gabinecie: Sopot
 • Masaż z dojazdem do klienta: Sopot, Gdańsk, Gdynia i Okolice Trójmiasta (Bez promocji) 
 • Life coaching lub sesja uwalniania emocji + masaż Lomi Lomi – wybrany masaż + 1h sesja Coachingu.

Wyślij wiadomość, aby umówić masaż

Lokalizacja

Gabinet w centrum Sopotu (dokładny adres otrzymasz po umówieniu sesji masażu),
Z dojazdem – w Trójmieście.

Telefon kontaktowy

Michał: +48 517 938 812

Opinie

Salih

„Nie jestem w stanie wam wystarczająco podziękować, za masaż, który był znacznie ponad to, co mogłem sobie wyobrazić. To była zupełnie psychodeliczna, uzdrawiająca podróż w bezpiecznym i opiekuńczym otoczeniu. Szczerze mówiąc, to nie jest tylko puste słowo – dla mnie to było przeżycie, które odmieniło moje życie.

Miałem wiele „profesjonalnych masażów” w przeszłości, ale dla mnie to było pierwsze prawdziwe doświadczenie.”

Agnieszka Hordyniec

Masaż jaki daje Michał jest pełen oddania, posługi, obecności i wielkiej otwartości na to, co chce się przejawić. Jego dotyk płynie po ciele z największą czułością, co pozwala na pełne rozluźnienie i otwarcie na przyjemność. Jego ręce „czytają” potrzeby ciała z ogromnym wyczuciem i intuicją. Michał jest też bardzo uważny podczas masażu i pamięta o zgłoszonych potrzebach, co daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.

Lili Free

Oto testymonial dla Was (bez przesady): Przez dziesięciolecia otrzymałem wiele zabiegów ciała. Jestem także wykwalifikowaną masażystką. Tę sesję zapamiętam jako jedno z najważniejszych przeżyć mojego życia. Czułam się naprawdę kochaną i głęboko zadbaną, a podczas sesji tak się zrelaksowałam, że gdy zaczęliście rozciągać moje ciało, było znacznie bardziej elastyczne, niż jestem tego świadoma.
Na końcu, gdy otworzyłam oczy, czułam się, jakbym właśnie się narodziłam na nowo. Gdy spojrzałam na siebie w lustrze, wyglądałam o dziesięć lat młodziej — cały stres zniknął. Kochałam również każdy utwór muzyczny, który grał przez te dwie godziny — towarzyszył on epickiej, mistycznej podróży. Dziękuję za najlepszy masaż, jaki kiedykolwiek miałam.

Daniel Pisko

„Jeśli myślisz o masażu Lomi Lomi, to zdecydowanie polecam Michała Kutznera. To nie tylko profesjonalna usługa, ale prawdziwe doświadczenie dla ciała i umysłu. Michał tworzy atmosferę, w której czujesz się komfortowo i bezpiecznie, a jego podejście do masażu jest naprawdę wyjątkowe. Po sesji u Michała miałem uczucie, że nie tylko moje ciało się zrelaksowało, ale także uwolniłem mnóstwo zablokowanych emocji. Pomogło mi to spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy i podjąć ważne decyzje. Jeśli chcesz poczuć się odnowiony zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie, to serdecznie polecam wizytę u Michała. Ja chętnie wracam na kolejne sesje!”

Eduards

„To była druga noc w dzikiej naturze, w La Caleta. Dziewięć wolnych dusz doświadczających wolności i uzdrowienia. Uzdrowienie poprzez twój dotyk, obecność i energię… Prosiłem wszechświat, a wszechświat dostarczył poprzez ciebie uzdrawiający masaż, który był tak bardzo potrzebny. Doświadczenie poza tym światem. Dziękuję za uzdrowienie hipisów tej nocy.”

Marta Szulc

„Sesja u Michała to piękne, poruszające doświadczenie. Wychodzi daleko poza ramy masażu. To spotkanie w prawdzie, zrozumieniu i głębokim połączeniu poza słowami. Michał stwarza bezpieczną przestrzeń szacunku i akceptacji, w której samo przebywanie jest kojące. Dotyk jest uważny, dokładny. Głęboki i delikatny zarazem. Pełen ciepła i czułości. Poczucie oczyszczenia, harmonii i wzmocnienia zostało ze mną jeszcze na długo po sesji. Michał, dziękuje za piękne jakości które wnosisz w świat swoim leczącym dotykiem.”

„Dotyk może uzdrowić tam, gdzie słowa zawodzą.”

Anonim

Czym jest Lomi Lomi?

Masaż Lomi Lomi

Zaszczytem i przyjemnością jest dla mnie dzielenie się i przekazywanie tradycji ceremonialnego masażu Lomi Lomi. Hawajczycy przez tysiące lat strzegli sekretu tejże pracy z ciałem. Masaż świątynny był przeznaczony dla wodzów, osób decyzyjnych w społeczności lub w trakcie bardzo ważnych momentów przejścia w życiu człowieka. Wierzono, że w trakcie masażu, trwającego czasami wiele godzin lub dni osoba mogła skontaktować się z wyższym wymiarem, aby podejmować najlepsze decyzji tutaj na ziemi.

To, co powyżej możemy zostawić w sferze ciekawostki i wiary. Faktem jednak jest, że bardzo wiele osób w trakcie masażu Lomi Lomi doświadcza odmiennych stanów świadomości, co niektórzy porównują do podróży psychodelicznych, czy tych w trakcie oddychania holotropowego. Rzeczywiście, gdy pozwolimy sobie całkowicie odpuścić kontrolę, podążać za doznaniami w ciele, zyskujemy możliwość połączenia się z głębią nas samych w centrum tego, co Eckhart Tolle nazywa Potęgą Teraźniejszości. Inni mistrzowie od tysięcy lat wskazywali na ten stan, nawiązując do niedualnej natury rzeczywistości. Uważam, że to jedyna przestrzeń w nas samych, gdzie nie tylko zyskujemy intelektualny wgląd w nas samych, ale następuje pełne i całkowite uzdrowienie oraz integracja naszej osobowości. Masaż ceremonialny może znacząco wspierać nasz rozwój w tej materii.

Poza tym wszystkim masaż Lomi Lomi pozwala nabierać wprawy w samodzielnym kierowania energii w naszym ciele. To umiejętność, która przydaje się zarówno w samoleczeniu, zdolności do relaksowania ciała niezależnie od okoliczności, jak również odgrywa kluczową rolę w nawiązywaniu intymnych relacji. Poprzez uwolnienie zakumulowanych emocji i blokad energetycznych w sposób naturalny następuje uzdrowienie bliskich relacji. Zadziewa się to niejako automatycznie, choć nierzadko zdolność do odpuszczenia kontroli wymaga nieco praktyki i stopniowego przyzwyczajania się do nowego (zdrowego) stanu rzeczy.

Masaż rozpoczynamy od skupienia się na intencji na ceremonię, a kończymy umyciem stóp, co symbolizuje szacunek oraz gotowość zabrania tego, co przeżyliśmy do naszego życia.

Najczęściej zadawane pytania

> Gdzie może odbyć się masaż?

Masaż może odbyć się z dojazdem do klienta lub w gabinecie w Sopocie.

> Czy zamawiając masaż jako prezent, otrzymam fizyczne, personalne zaproszenie?

Tak, na życzenie, wysyłam pocztą spersonalizowane zaproszenie na masaż.

> Czy Lomi Lomi to masaż całego ciała?

Tak, Lomi Lomi to masaż całego ciała, z wyłączeniem miejsc intymnych, lub tych, których klient nie chce aby były masowane. Np. niektórzy nie lubią masażu twarzy. 

> Jakie są dostępne terminy masażu?

Dostępne terminy zależą od lokalizacji. Wystarczy napisać wiadomość, a ja podam dostępne daty.

> Jaki olejek używany jest w takcie masażu?

Nieuczulający i bezzapachowy olejek ze słodkich migdałów.

> Czy Lomi Lomi jest masażem bardziej delikatnym, czy mocniejszym?

Z reguły jest to masaż relaksacyjny, lecz w zależności od potrzeb klienta może być bardziej delikatny lub silniejszy.

Kontakt

Chcesz umówić masaż dla siebie, jako prezent lub masz pytanie? Wypełnij formularz, napisz email lub zadzwoń:

Polityka Prywatności

6 + 11 =

Lokalizacja

Sopot, Trójmiasto

Telefon kontaktowy

Michał: +48 517 938 812