fbpx
loader image

Medytacja

prowadzona

posłuchaj medytacji

 

Najnowsze nagrania

(Poniżej)

#1 Jak Być Tu i Teraz – Wprowadzenie | 12min

Jeśli jesteś tutaj pierwszy raz, warto rozpocząć od tego nagrania.

Dołącz do grupy Wspólna Medytacja na Facebook’u.

#2 Zaświeć swoje wewnętrzne światło | 12min

Praktykuj tę medytację, aby pogłębić świadomość własnego ciała i emocji. To nagranie pomoże Ci również akceptować doznania, niezależnie od tego, czy są przyjemne, neutralne lub nieprzyjemne.

#3 Magia oddechu | 10min

Zapewne już wiesz, że skupienie uwagi na oddechu pomaga się wyciszyć, zrelaksować i być tu i teraz. Co zrobić, gdy myśli zabierają Cię raz tu, a innym razem gdzie indziej? W trakcie tej medytacji poznasz technikę „Nazywania Oddechu”, aby łatwiej podążać za każdym wdechem i wydechem.

#4 Jak przekroczyć dyskomfort?| 11min

Czy wiedziałeś o tym, że dyskomfort to brama do samopoznania? Nie mam na myśli zadawania sobie bólu, ale zdolność do obserwacji doznań o szerokim spektrum intensywności. Doznania przyjemne jest stosunkowo łatwo przyjmować w obrębie swojej świadomości. Z doznaniami negatywnymi, często, nie jest tak prosto. Poznaj technikę samopoznania poprzez wgląd w naturę doznań.

#5 Laserowa koncentracja | 15min

Chcesz pogłębić własną praktykę medytacyjną? Ćwiczenie laserowej koncentracji pozwoli Ci doświadczyć swojego ciała i umysłu w bardziej subtelny sposób. To nowa jakość medytacji, która również pozytywnie wpłynie na radzenie sobie z trudnymi emocjami.

#6 Zblokowanie. Co robić? | 15min

Jeśli czujesz, że przeżywasz trudny okres we własnym rozwoju, to nagranie może pomóc Ci spojrzeć na sprawy z zupełnie innej perspektywy. Jest to perspektywa wolności emocjonalnej, skupienia i otwartości. Jeżeli chcesz wesprzeć bliską Ci osobę, to nagranie również może być Ci pomocne, aby zlokalizować ognisko problemu i znaleźć rozwiązania.

#7 Czy pamiętasz?| 20min

Zapraszam Cię do podróży w czasie, aby odkryć istotną jakość chwili obecnej. Choć każda chwila jest niepowtarzalna, od początku Twojego istnienia jest w tobie coś, co się nie zmienia. Odkrycie tej przestrzeni w Tobie pozwoli Ci nabrać więcej dystansu do życia oraz wniesie więcej uważności do dnia codziennego.

#8  Ostatnie 10min życia | 12min

Eksperyment myślowy zawarty w tej medytacji prowadzonej nie jest abstrakcyjny. Mimo że często o tym nie myślimy, nie ma pewności, że pozostało Ci więcej niż 10min. życia. Pozwól sobie na odkrycie tego, co zdarzy się, gdy potraktujesz ten fakt na serio.

#9  Medytacja na dobry sen| 8min

Sesja medytacyjna na dobry sen pomoże Ci nastroić umysł tak, aby z łatwością zasnąć, oraz pozwolić sobie na głęboki odpoczynek. Udanej praktyki.

.

Nadchodzące warsztaty i wyjazdy

3-8

Października 2023

Insight – 6-dniowy Kurs Medytacji oraz Zmiany Wewnętrznej

Chcesz nauczyć się medytacji lub po prostu odbyć odosobnienie w idealnych do medytacji warunkach? Ponadto, będziesz miał okazję doświadczyć pracy z ciałem, ćwiczeń autoterapeutycznych oraz poznać ciekawe osoby w trakcie rozmów w czasie wolnym, oraz przy ognisku.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu

Polityka prywatności

Michał Kutzner
e-mail: omteachers@gmail.com

Open Meditation Michal Kutzner 

332 St. Johns Road,

N19 3RJ 

London

United Kingdom