fbpx
loader image

O nas

Poznajmy się! Chętnie opowiemy Ci o tym kim jesteśmy oraz co robimy. Serdecznie zapraszamy również do kontaktu 🙂

Nasza misja i wizja

Naszą misją jest promowanie i uczenie Medytacji oraz Autoterapii.

Medytacja jest skutecznym narzędziem do poszerzania samoświadomości oraz sprawia, że w umyśle pojawia się więcej klarowności, spokoju, oraz inspiracji. Autoterapia z kolei to zbiór narzędzi do takiej pracy ze sobą, która skutkuje wglądem w prawdziwą przyczynę problemu, który występuje w naszym życiu prywatnym i zawodowym, a także zmiany tej przyczyny. Najczęstszą przyczyną naszych problemów jest trauma, czyli jednorazowe lub długotrwałe zdarzenie z przeszłości, które było silne, a z którym nie potrafiliśmy sobie w danym momencie poradzić. Dzięki odpowiedniemu podejściu i doświadczeniu jesteśmy w stanie w wielu przypadkach poradzić sobie z własną traumą samodzielnie.

Wszystko, co powyżej prowadzi do podnoszenia jakości życia emocjonalnego, lepszych relacji, poczucia spójności oraz autentyczności wewnętrznej, poczucia spokoju ducha oraz dostępu do głębszej kreatywności.

Podnoszenie jakości życia w ten sposób objawia się również poprzez poczucie sensowności życia oraz zauważalną obfitość w naszym życiu.

Nasze działania

Aby skutecznie realizować naszą misję prowadzimy wyjazdy medytacyjne Insight 3-dniowe, oraz te, 6-dniowe,  które łączą medytacje i autoterapię. Organizujemy 1-2-dniowe warsztaty w tematyce rozwojowej. Publikujemy medytacje prowadzone, posty na blogu oraz na facebooku, wideo na youtube. Warto również zapisać się na nasz Newsletter, gdzie dzielimy się wydarzeniami i inspiracją.

Jakie problemy rozwiązuje Open Meditation?

  • Lęk, niepokój, stres, poczucie bezsensu,
  • Brak poczucia głębi w relacjach,
  • Brak poczucia spełnienia, autentyczności,
  • Brak obfitości, przepływu,
  • Poczucie zmagania z rzeczywistością,
  • Chaos w myślach i emocjach,
  • Brak praktycznej, istotnej z punktu widzenia rozwoju osobistego wiedzy,
  • Brak inspiracji, wsparcia i przestrzeni do rozwoju osobistego,
  • Brak akceptacji siebie,
  • Brak kontaktu i świadomości swojego ciała.
.

Zobacz wideo z jednego z naszych wyjazdów

Poznajmy się

Michał Kutzner

Cześć,
jestem założycielem oraz dyrektorem Open Meditation. Jest to dla mnie projekt płynący prosto z serca. Żywię głębokie przekonanie, że spotykając drugiego człowieka w medytacyjnej przestrzeni życzliwości, gotowości na ujawnienie Prawdy oraz zaufaniu zachodzi w nas pozytywna zmiana na bardzo głębokim poziomie. Pracuję zarówno z grupami, przewodnicząc taką właśnie przestrzeń, jak i indywidualnie w trakcie tzw. Life Coachingu.

Medytację odkryłem w 2008 roku i od tamtej pory stanowi dla mnie jedną z najważniejszych rzeczy w życiu, gdyż pozwala mi na głębsze wnikanie w naturę rzeczywistości, oraz radowanie się życiem.

Od początku 2021 roku jestem również zaangażowany w prowadzenie masaży Lomi Lomi. To wspaniała forma spotkania, gdzie poprzez dotyk pełen uważności może zaistnieć nie tylko głębokie rozluźnienie, ale również uleczenie tych traum, których werbalnie nie da się dotknąć.

Prywatnie uwielbiam czas w naturze, sport w różnej postaci, a moje ostatnie odkrycie, czyli brazylijskie jiu jitsu staje się moim nowym hobby.

„Ważne jest nie to, co ze mną zrobiono, lecz to, co ja sam zrobiłem z tym, co ze mną zrobiono.”

– Jean-Paul Sartre

Q&A

Często Zadawane Pytania

Czy prowadzimy regularną grupę medytacyjną?

Od stycznia 2024 roku planujemy uruchomić regularną grupę medytacyjną online oraz na żywo. Najlepiej śledzić naszą stronę na facebook’u oraz zapisać się na newsletter.

Czy można więcej poczytać lub posłuchać o Was?

Tak! Mamy kanał na youtube, prowadzimy bloga na tej stronie, można również posłuchać medytacji prowadzonych jak i przejżeć polecane przez nas książki. Zapraszamy również na sesje indywidualne Life Coachingu oraz mentoringu. 

Czy jako osoba, która nie ma doświadczenia w medytacji skorzystam z warsztatów?

Jak najbardziej! Kierujemy nasze działania do osób, które zaczynają swoją przygodę z medytacją i autoterapią, jak i dla tych, którzy są już zaawansowani na drodze rozwoju osobistego. 

Czy prowadzimy warsztaty i szkolenia dla firm?

Jesteśmy otwarci na wszlekie współprace, dlatego, zapraszamy do kontaktu aby omówić szczegóły tego, co Państwa interesuje.

Gdzie odbywają się warsztaty wyjazdowe oraz stacjonarne?

W tym momencie prowadzimy warsztaty wyjazdowe w Rozdzielu, 65km pod Krakowem. W 2024 roku planujemy rozpocząć wyjazdy również nad polskim morzem oraz uruchomić regularne warsztaty w trójmieście. Będziemy informować na bierzące na stronie oraz przez Newsletter. 

Czy przynależycie do jakieś religii, tradycji, czy ideologii?

W Open Meditation czerpiemy zarówno z filozofii, psychologii, socjologii, jak i wielu różnych tradycji tj. Buddyzm, Taoizm, Yoga, czy tradycja Chrześciańska. Nie przynależymy do żadnej tradycji, promując medytacje jako sprawdzone i przebadane narzędzie do poprawy jakości życia psychicznego i fizycznego. 

Zapraszamy do kontaktu

Polityka prywatności

Michał Kutzner
+48 517 938 812

e-mail: omteachers@gmail.com

Open Meditation Michal Kutzner 

332 St. Johns Road,

N19 3RJ 

London

United Kingdom