fbpx
loader image

Odkrywam Siebie

26-28 PAŹDZIERNIK

3 dniowy warsztat, w którym nauczysz się integrować przeszłość, teraźniejszość i przyszłość poprzez wgląd w siebie. Pogłębisz kontakt ze sobą oraz odkryjesz swoją misję życiową w obrębie własnej kariery i życia osobistego

Zapisz się na 3 dniowy wyjazd

Cena wyjazdu to:  700zł

Trzech doŚwiadczonych trenerów

Warsztat poprowadzą: Michał Kutzner oraz Daniel Pisko – założyciele OpenMeditation.eu oraz Damian Sobańskim – twórca kanału Projekt Find Yourself

Piękne i spokojne miejsce

Wyjazd odbędzie się w otoczeniu gór i lasów, w cichym i malowniczo pięknym miejscu. Dostępny jest łatwy dojazd, gdyż miejsce szkoleniowe znajduje się 65km od Krakowa

Trzy faktory - Praktyczne narzędzia

W trakcie warsztatu będziemy działali w trzech faktorach: uporządkowania przeszłości, zakorzenienia w teraźniejszości oraz wydobyciu odwagi do tworzenia przyszłości. Wśród tych segmentów poznasz esencję podstawowych narzędzi, psychologii transpersonalnej, koncepcji non-duality oraz Medytacji Tybetańskiej. Wszystko po to, aby być bardziej Tu i Teraz, a także znaleźć swoje miejsce w świecie i czerpać z życia pełnię satysfakcji

Przeszłość

Uporządkuj Własną Przeszłość

Wzięcie odpowiedzialności za swoje życie, a w tym również za własną przeszłość to początek przygody z rozwojem wewnętrznym. Aby uwolnić się od ograniczających wspomnień oraz automatycznych emocji potrzeba czasu, ale przede wszystkim skutecznych i przebadanych narzędzi. Metody, których nauczysz się w trakcie wyjazdu zaczerpnięte są z psychologii transpersonalnej, psychoterapii Gestalt oraz psychologii społecznej.
Po warsztacie będziesz zdolny samodzielnie stosować narzędzia, które pozwolą Ci mieć większą kontrolę nad własnym życiem.

Teraźniejszość

Bądź Tu i Teraz

Zdolność do bycia obecnym teraźniejszości jest czynnikiem krytycznie ważnym w holistycznym rozwoju człowieka. Aby mieć dostęp do własnych stanów mentalnych oraz aby być zdolnym do zawierania szczerych i głębokich relacji z innym ludźmi niezbędna jest zdolność do odczuwania na wielu płaszczyznach. Rozwój samoświadomości jest jak mięsień, gdy go ćwiczysz, umacniasz się w byciu obecnym. Wiemy jak istotny jest to element, dlatego na warsztacie poznasz sprawdzone techniki medytacyjne oraz techniki mindfilness do pracy własnej. Dzięki temu systematycznie będziesz mógł zwiększać poziom własnej świadomości i cieszyć się dostępem do subtelnego, duchowego wymiaru rzeczywistości.

Zainspiruj Się

Inspiracja i odwaga pozwala nam sięgać po to, na co większość ludzi nie może sobie pozwolić – na realizację własnych marzeń. Najpierw jednak trzeba je w sobie odkryć, aby potem móc wcielać je w życie. Medytacja Tybetańska to głęboki sposób pracy z własną podświadomością, aby wydobyć najlepsze zasoby własne do realizacji upragnionych celów.

Przyszłość

Zapisz się na wyjazd! Cena 700zł obejmuje:

– 3 dni warsztatów z trzema trenerami,
– zakwaterowanie oraz trzy posiłki dziennie, 
– materiały szkoleniowe,
– 10% zniżki na coaching indywidualny,
– konsultacja e-mail po zakończeniu warsztatu,
– certyfikat ukończenia szkolenia.

Michał Kutzner

to dyplomowany coach i trener kompetencji miękkich. Pracując w Polsce i za granicą przeprowadził już ponad 400 godzin szkoleń i warsztatów oraz ponad 450 godzin sesji indywidualnych. Ma on również bogate doświadczenie jako nauczyciel medytacji i uważności (mindfulness), inspirując tym samym osoby do poszerzania samoświadomości.
Jest współtwórcą szybko rozwijającego się projektu OpenMeditation.eu. W swoim warsztacie pracy łączy psychologię, filozofię, jogę oraz koncepcje Advaita Vedanty. Zastosowanie w praktyce wyżej wymienionych dziedzin pozwala na holistyczne spojrzenie na człowieka, a dzięki temu kompleksową pomoc w rozwiązywaniu konfliktów emocjonalnych oraz osiąganiu zamierzonych celów.
Dowiedz się więcej na: www.michalkutzner.com

Damian Sobański

założyciel Projektu Find Yourself, którego głównym celem jest pokazanie ludziom jak w sposób spójny i autentyczny żyć pełnią życia. Sprzed kamery Damian mówi do ponad 4 tysięcy odbiorców, co plasuje go w czołówce polskich youtuberów w tematyce Rozwoju Samoświadomości. W swojej twórczości łączy filozofię, rozwój duchowy (w tym Buddyzm Zen, Advaita Vedantę, Kundalini Jogę), rozwój osobisty, inteligencję emocjonalną oraz socjalną.
Dowiedz się więcej na: www.projektfindyourself.com.pl

Daniel Pisko

Od 4- lat podróżuje po świecie. Ostatni rok spędził w Azji gdzie 6 miesięcy pobierał nauki w zamkniętym klasztorze tybetańskim, miedzy innymi od Dalajlamy czy Lama Zopa Rinpoche. Trenował w Chińskim Shaolin gdzie pod bacznym okiem Sifu szukał balansu między ciałem i umysłem. Ma on także za sobą ponad 8 letnie doświadczenie w medytacji, liczne odosobnienia oraz szkoły medytacji z różnych zakątków świata.

Dzięki przeżytym przygodom, codziennej medytacji oraz poznaniu natury swojego umysły w różnych warunkach, może pomóc w spojrzeniu na życie z innej perspektywy i nauczyć najważniejszej umiejętności w jego życiu- Medytacji.

Otwarty, uśmiechnięty i inspirujący, a swoimi przygodami dzieli się na blogu WolnyDuch.pl
Jest współtwórcą szybko rozwijającego się projektu OpenMeditation.eu. W swoim warsztacie pracy łączy psychologię, filozofię, jogę oraz koncepcje Advaita Vedanty. Zastosowanie w praktyce wyżej wymienionych dziedzin pozwala na holistyczne spojrzenie na człowieka, a dzięki temu kompleksową pomoc w rozwiązywaniu konfliktów emocjonalnych oraz osiąganiu zamierzonych celów.
Otwarty, uśmiechnięty i inspirujący, a swoimi przygodami dzieli się na blogu WolnyDuch.pl

Najczęściej zadawane pytania:

> Nigdy nie byłem w Tęczowej Dolinie, jak dojadę na miejsce?

Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz od nas dokładny adres, wraz ze współrzędnymi GPS oraz instrukcję dojazdu transportem publicznym. 

 

> Jakie jest zakwaterowanie dla uczestników?

Do dyspozycji będą pokoje 2, 3 i 4 osobowe, pokoje będą rozdzielne według kolejności rezerwacji. Za dodatkową opłatą jest możliwość spania w „jedynce”. 

 

> Mam uczulenie na laktozę, czy mogę zamówić dania bez mleka?

Tak, posiłki będą wegetariańskie, a na specjalne życzenie przygotowane zostaną posiłki wegańskie, bez glutenu lub bez laktozy.  Aby zamówić inne niż wegetariańskie posiłki, prosimy o kontakt: omteacher@gmail.com

 

> Co zabrać ze sobą na warsztat?

Zabierz coś wygodnego do ubrania (np. dres). Weź także ręcznik. Poduszki do medytacji będą na miejscu. Także będzie oferowana czysta pościel.

 

> Czy mogę korzystać z internetu w trakcie wyjazdu?

Wszyscy uczestnicy będą proszeni aby na czas warsztatów (od piątku godz. 17:00 do niedzieli godz. 17:00) nie korzystali z żadnych urządzeń elektronicznych. Ma to im służyć w wyciszeniu się i lepszym wykorzystaniu oferowanych warunków.
*w sytuacji wyjątkowej można skorzystać z telefonu w specjalnie wyznaczonym miejscu.

 

> Być może któryś z uczestników jedzie samochodem i moglibyśmy się umówić na wspólny transport… ?

Zadbamy o to, aby skomunikować ze sobą uczestników po wcześniejszym ustaleniu lokalizacji startowej oraz środka transportu. W drugiej wiadomości, którą otrzymasz od nas, zawarte będą pytania, m.in. związane z transportem.  

 

Zapisz się na wyjazd

Rozdziele, 26-28 październik 2018r

Aby dokonać rezerwacji miejsca należy:

1. Wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy,
2. Wpłacić bezzwrotną zaliczkę 100zł na konto:

81 1140 2004 0000 3102 7762 6533
Open Meditation
Tytuł: “Imię i Nazwisko + Odkrywam Siebie”*
*Rezerwacja ma miejsce w chwili otrzymania zaliczki.
**Gdyby warsztat się nie odbył, zaliczka zostanie zwrócona na konto nadawcy.

Na adres e-mail zostanie wysłana wiadomość potwierdzająca udział w wydarzeniu

Wyślij zgłoszenie na wyjazd

Cena wyjazdu

– 700zł