fbpx
loader image

circle of trust

Opis Circle of Trust

Spotkania Circle of Trust (COT) są przeznaczone dla osób, które mają gotowość do szczerych relacji i  chcą pogłębiać świadomość swojego ciała, myśli, przekonań, własnych ograniczeń oraz zasobów wewnętrznych. W grupie 5 osób (plus prowadzący) będziemy dzielić się własnymi doświadczeniami, jednocześnie będąc dla siebie wsparciem. Będziemy nawiązywać relacje dzięki spotkaniom dopasowanym indywidualnie dla każdej grupy. Doświadczysz zarówno ogromnej swobody i wolności w relacji z grupą, jak i pobudzających do refleksji pytań, krótkich ćwiczeń, czy określenia swojego celu na dane spotkanie lub cały proces.

Cele mogą być różne:

 • Może w ogóle nie być celu poza chęcią spędzenia wartościowego czasu, poznania nowych osób i uzyskania wsparcia emocjonalnego,
 • Może to być chęć osiągnięcia jakiegoś konkretnego wyniku np. znalezienia pracy, rozwoju projektu, rozwiązania problemu w związku partnerskim lub w relacji rodzicielskiej, poradzenie sobie z uzależnieniem lub wyrobienia jakiegoś konkretnego nawyku itp..
 • Cel może również dotyczyć poradzeniem sobie z trudnymi emocjami lub sytuacją życiową,
 • Może czujesz, że doświadczasz konfliktu wewnętrznego i potrzebujesz spojrzeć na dane sytuacje z innej perspektywy? Circle of Trust jest dla Ciebie.
 • Celem również może być chęć ćwiczenia asertywności lub przełamywania dyskomfortu związanego z zabraniem głosu w grupie, co samo w sobie dla niektórych osób będzie uwalniającym procesem polepszającym jakość życia.

Na czym polegają spotkania COT?

 • Cały proces rozpoczniemy zapoznaniem się, próbą zdefiniowania osobistych celów, jak i celu grupowego,
 • Spotkania zostaną stworzone na miarę oczekiwań i potrzeb grupy,
 • Narzędzia, które mogą być wykorzystane to m.in.:
  • Modele Uwalniania Emocji,
  • Narzędzia psychoterapii Gestalt,
  • Narzędzia podejścia prowokatywnego do psychoterapii,
  • Narzędzia Life Coachingu,
  • Narzędzia procesu grupowego w oparciu o Trening Interpersonalny

Czym COT nie jest?

 • Nie jest serią wykładów,
 • Nie jest doradzaniem w formie „powiem Ci, jak masz żyć”,
 • Nie jest próbą „naprawiania” Ciebie. Wychodzimy z założenia, że każdy człowiek w swojej istocie jest perfekcyjny. Dyskomfort emocjonalny lub problemy życiowe można rozwiązać dzięki otwartej relacji, procesowi grupowemu oraz pogłębianiu zdolności rozszerzania samoświadomości myśli, emocji, zachowań i nawyków.

Logistyka:

 1. Umawiamy się na 5 początkowych spotkań, raz w tygodniu. Po tym okresie zostanie postawione pytanie: co dalej? Możliwe, że wydłużymy okres spotkań na kolejne 5 – 10 spotkań, zmienimy nieco formułę lub zakończymy proces. Wszystko wyjdzie w trakcie spotkań.
 2. Koszt pojedynczego spotkania to 80zł (standardowa cena), 45zł (dla osób, które potrzebują takiego wsparcia, lecz mają trudną sytuację finansową), faktura na życzenie.
 3. Spotkania odbędą się za pośrednictwem aplikacji zoom (prosta w instalacji i w obsłudze, niezawodna aplikacja),
 4. Każde spotkanie potrwa ok. 1h30min. Maksymalnie 2h.
 5. Wszystko jest poufne. To, co zadzieje się w COT, pozostaje w COT.
 6. Terminy spotkań zostaną ustalone po zebraniu całej grupy. Zostanie stworzona ankieta, aby wybrać jedną datę, która odpowiada każdemu.
 7. Aby uzyskać informację o wolnych miejscach, wypełnij formularz poniżej:
.

Poznaj prowadzącego

Michał Kutzner

to osoba pełna pozytywnej energii, która najbardziej ceni dążenie do lepszego poznania siebie i świata wokół. Ma on wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów Mindfulness oraz treningów inteligencji emocjonalnej. Michał jest również licencjonowanym coachem z doświadczeniem przekraczającym 1400 godzin.
Jest liderem oraz właścicielem szybko rozwijającego się projektów Open Meditation w Polsce oraz Open Wellbeing w Anglii.

W swoim warsztacie pracy łączy psychologię transpersonalną,  psychoterapię gestalt, koncepcje non-duality oraz pracę z ciałem z wykorzystaniem filozofii jogi. Zastosowanie wyżej wymienionych dziedzin pozwala na holistyczne spojrzenie na człowieka, a dzięki temu kompleksową pomoc w rozwiązywaniu konfliktów emocjonalnych oraz osiąganiu zamierzonych celów.

Więcej na temat Michała znajdziesz na jego blogu: www.michalkutzner.com

open meditation

Aby otrzymać informacje o wolnych miejscach oraz szczegóły dotyczące spotkań wypełnij formularz obok. Otrzymasz od nas wiadomość z potwierdzeniem. Czasami wiadomość może trafić do skrzynki spam.

 

Wypełnij formularz kontaktowy