fbpx
loader image

Warsztat Change your maind (The work)

11 grudnia 2021, godzina 13:00
Online

 Witaj!

Pamiętasz, jak stosowaliśmy metodę The Work w trakcie naszego wyjazdu Insight? Na sobotnim warsztacie będziemy rozwijać i pogłębiać wykorzystywanie The Work w gronie osób, które tak jak Ty odbyły 6-dniowy Insight w Tęczowej Dolinie.

Nazwa tego narzędzia nie jest przypadkowa, gdyż ma ona jedyny sens, gdy jest wykonywana. Myślenie o rozwoju osobistym lub zmianie ograniczających przekonań w niczym nie pomoże! Realną różnicę możemy doświadczyć jedynie, gdy będziemy po pierwsze przyglądać się sobie, po drugie, wyciągać wnioski co do tego, które z naszych przekonań są stresujące, pełne żalu i poczucia beznadziei, aby ostatecznie kwestionować wyodrębnione myśl.

Wypieranie własnych myśli nie działa na dłuższą metę, gdyż przypomina to zamiatanie problemu pod dywan. Dlatego zapraszam Cię do zapisania się na warsztat, aby rozwijać własną kompetencję pracy z umysłem. Zakwestionować myśl oznacza otworzyć swój umysł i serce na szersze spojrzenie, a dzięki temu na możliwość zyskania większej mądrości w swoim własnym życiu.

Autorką The Work jest Katie Byron. Polecam Ci przeczytać lub przesłuchać jej książkę pt. „Loving What Is”. Można również znaleźć polską wersję. Wyjaśnione jest w niej dokładniej, na czym polega The Work, wraz z przykładowymi sesjami prowadzonymi przez samą autorkę.

Tak, jak powiedziałem wcześniej; najważniejsza jest praktyka! Dlatego właśnie poprowadzę dla Was warsztat, w którego trakcie będziemy przechodzili od słów do czynów.

Czego się spodziewać?

– Krótkiej medytacji prowadzonej,

– Krótkiego wprowadzenia oraz przywitania,

– Praktyki The Work,
– Q&A

Kiedy?

Sobota 11 grudnia 2021, godzina 13:00 – 14:30. Zapisz sobie tę datę w kalendarzu!

Gdzie?

Za pośrednictwem platformy Zoom Meetings.

Jak się zapisać?

Należy wypełnić formularz poniżej.

 

Do zobaczenia w sobotę, 
Michał 🙂 

open meditation

Aby otrzymać od nas wiadomość z linkiem oraz potwierdzeniem wypełnij formularz obok. Czasami wiadomość może trafić do skrzynki spam.

 

Wypełnij formularz kontaktowy