fbpx
loader image

PRzebudzenie Świadomości

Warsztat Rozwoju Świadomości. Przyjdź i poznaj skuteczne narzędzia pogłębiania samoświadomości oraz techniki autoterapii

Zapisz się na 2 dniowy warsztat

– 400zł (przy rejestracji do 7 grudnia)

– 500zł (przy rejestracji po 7 grudnia)

Psychologia Szczęścia - happy life Model

Poznaj metody uwalnianie emocji oraz pracy z przekonaniami, aby żyć bardziej świadomie. Świadome życie pozwoli Ci uwolnić się od zbędnych programów umysłu, które ograniczają Twój potencjał pełnego doświadczania rzeczywistości.  W trakcie warsztatu poznasz jak wpływać na własne myśli, emocje, zachowania oraz nawyki, tak aby od tej pory były dla Ciebie wsparciem a nie ograniczeniem. 

Świadomość duchowego "Ja" - Non-duality system

Wyobraź sobie kulturę, która zapomniała o tym, że istnieje coś więcej niż logicznie poukładany świat. Ta kultura stawia na doświadczanie przyjemności, którą daje karmienie ego różnego rodzaju historiami na swój własny temat. Jak wyjść poza ograniczenia kultury, która Cię otacza? Dlaczego inteligencja duchowa jest ważniejsza od wszystkich innych inteligencji? Czy medytacja naprawdę może Ci pomóc w odnalezieniu siebie? 
Na te i wiele innych pytań odpowiemy w trakcie tego warsztatu. Będzie również miejsce na ćwiczenia oraz na dyskusję grupową. 

Wgląd - deep insight

Wgląd to taki stan, w którym spontanicznie dowiadujemy się jakieś istotnej prawdy na temat siebie samego lub świata. Zdaje się, że większość ludzi prowadzi życie jednowymiarowo, skupiając się jedynie na działaniu. Zajrzeć wgłąb siebie oznacza skupić całą swoją uwagę na nagiej rzeczywistości doświadczenia tu i teraz – na byciu. 
Skorzystaj z przestrzeni warsztatowej do tego, aby na nowo odkryć siebie. Istotne pytania, kontemplacja oraz interakcje w grupie pozwolą ci spojrzeć nieco szerzej na sprawy codzienne oraz na rozwój duchowy.  

Zobacz, co mówią uczestnicy poprzednich warsztatów:

Świadomość i Transcendencja  

Kim Ja jestem? Co ja tutaj robię? Dokąd zmierza moje życie?
Ludzie od mileniów zadawali sobie te podstawowe pytania dotyczące ich egzystencji. Nie dotyczy to tylko filozofów wprawionych w zawodzie. Każdy z nas ma w sobie niedające się ugasić pragnienie do odnalezienia najbardziej fundamentalnych prawd dotyczących naszego życia.
W głębinach istnienia każdego z nas ma miejsce źródło piękna, rozpoznawalnego tylko przez świadome obcowanie z chwilą obecną. To miejsce poznania samego siebie, przekraczające materialną egzystencję. Tym właśnie jest mistyka oraz przebudzenie. Jest to autentyczne dążenie do transcendencji własnej ograniczonej formy by spotkać się z prawdą o sobie. Absolutną świadomością, będącą wyrazem jedności całego kosmosu.

Przekraczanie ograniczeń umysłu  

Na indywidualną sesję przychodzi kobieta, która ma poczucie, że nie rozwija się w kwestii duchowości tak jakby chciała. Jednocześnie utrzymuje, że codzienne obowiązki jedynie ją przytłaczają i oddalają od prawdziwego rozwoju wewnętrznego i wolności, której pragnie. W trakcie procesu okazało się, że to nie „materia” była dla niej przeszkodą, ale jej „duchowe ego”, któremu uwierzyła w historie, które opowiadało. Ego zawsze bazuje na jakiś bazowych przekonaniach i emocjach, a jego głównym zadaniem jest zadbanie o przetrwanie, a nie o szczęście i satysfakcję z życia. Problem polega na tym, że ego często widzi zagrożenia i przeszkody tam, gdzie ich nie ma. 

Dowiedz się, w jaki sposób identyfikować oraz jak pracować z własnymi mechanizmami obronnymi oraz jak uwolnić się od zniekształceń umysłu, tak aby swój punkt widzenia opierać o fakty, a nie o domysły. 

Zapisz się na warsztat

– 2 dni warsztatu stacjonarnego,

– materiały szkoleniowe,

– 10% rabatu na coaching indywidualny,

– dodatkowa konsultacja po zakońćzeniu warsztatu,

– certyfikat ukończenia szkolenia.

Michał Kutzner

to dyplomowany coach i trener kompetencji miękkich. Pracując w Polsce i za granicą przeprowadził już ponad 400 godzin szkoleń i warsztatów oraz ponad 450 godzin sesji indywidualnych. Ma on również bogate doświadczenie jako nauczyciel medytacji i uważności (mindfulness), inspirując tym samym osoby do poszerzania samoświadomości.
Jest współtwórcą szybko rozwijającego się projektu OpenMeditation.eu.

W swoim warsztacie pracy łączy psychologię, filozofię, jogę oraz koncepcje Advaita Vedanty. Zastosowanie w praktyce wyżej wymienionych dziedzin pozwala na holistyczne spojrzenie na człowieka, a dzięki temu kompleksową pomoc w rozwiązywaniu konfliktów emocjonalnych oraz osiąganiu zamierzonych celów.

Dowiedz się więcej na: www.michalkutzner.com

Damian Sobański

założyciel Projektu Find Yourself, którego głównym celem jest pokazanie ludziom jak w sposób spójny i autentyczny żyć pełnią życia. Sprzed kamery Damian mówi do ponad 4 tysięcy odbiorców, co plasuje go w czołówce polskich youtuberów w tematyce Rozwoju Samoświadomości. W swojej twórczości łączy filozofię, rozwój duchowy (w tym Buddyzm Zen, Advaita Vedantę, Kundalini Jogę), rozwój osobisty, inteligencję emocjonalną oraz socjalną.
Dowiedz się więcej na: www.projektfindyourself.com.pl

„Dzięki coachingowi prowadzonemu przez Michała miałam możliwość spojrzeć na siebie z zewnątrz, co więcej zaczęłam dostrzegać proste rozwiązania moich problemów. Zmieniłam sposób patrzenia na siebie – zaakceptowałam fakt, że nie muszę wszystkiego wiedzieć ale też to, że nie mam wpływu na wszystko co się dzieje wokół mnie. Wzrosło poczucie mojej wartości. Zauważyłam potrzebę znalezienia wewnętrznego spokoju i zadbania o siebie samą. Michał reprezentuje wiedzę i  podejście coachingowe na najwyższym, profesjonalnym a co najważniejsze zgodnym z etyką tego zawodu poziomie.”
Magdalena Szczepaniak

Więcej znajdziesz na: www.michalkuzner.com

Agnieszka – „Kwintesencja zrozumienia duchowego od Damiana! Idealne! Każdy powinien to zrozumieć. Niesamowity przekaz.”

Małgorzata – „ale dajesz CZADU / Dzięki Bogu! Że jestes takim wyjątkowym NARZĘDZIEM w Jego rękach! POZDRAWIAMY CIĘ Damianku Michał i Małgosia”

Jagoda – „Z wdzięcznością słucham Twoich wykładów 🙂 dziękuję 🙂 jesteś tak genialnym i dobrym człowiekiem!”

Miroslawa – „Dzięki Damian!! Teraz złożyłam wszystkie elementy w całość!! Super!”

Krystyna – „Wspaniały przekaz pozdrawiam”

Widzowie kanału Projekt Find Yourself

Więcej znajdziesz na youtube

Miejsce warsztatu: 

Warsztat odbędzie się w Warszawie, 
przy ulicy: 
Józefa Piłsudskiego 4d,
Wesoła

 

Zapisz się na warsztat

Warszawa, 15-16 grudzień 2018r

Aby dokonać rezerwacji miejsca należy:

1. Wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy,

2. Wpłacić bezzwrotną zaliczkę 50zł na konto:

Numer konta: 81 1140 2004 0000 3102 7762 6533
Nazwa: Open Meditation
Tytuł przelewu: “Imię i Nazwisko + Przebudzenie Świadomości”*

*Rezerwacja ma miejsce w chwili otrzymania zaliczki.

**Gdyby warsztat się nie odbył, zaliczka zostanie zwrócona na konto nadawcy.

Na adres e-mail zostanie wysłana wiadomość potwierdzająca udział w wydarzeniu

Wyślij zgłoszenie na warsztat

Wyrażam zgodę

Zapisz się na 2 dniowy warsztat

– 400zł (przy rejestracji do 7 grudnia)

– 500zł (przy rejestracji po 7 grudnia)