fbpx
loader image

Power of Mindfulness

Zdobądź zdolność do bycia tu i teraz dzięki Medytacji Wglądu oraz poznaj Techniki Uwalniania Emocji, aby być dla siebie największym wsparciem.  

Data: 22 – 23 lutego 2019

Miejsce: Warszawa

Cena i adres:  znajdują się na dole strony

open meditation

Czym jest Power of Mindfulness?

To warsztat, na którym nie tylko poznasz przebadane techniki medytacyjne oraz autopsychoterapeutyczne, ale również doświadczysz na sobie procesu wglądu w siebie. Będzie to możliwe dzięki doskonale przygotowanej przestrzeni warsztatowej, wieloletniemu doświadczeniu trenera oraz skrupulatnie przygotowanym technikom do poszerzania samoświadomości.

 

Korzyści

Zwiększ jasność umysłu, równowagę emocjonalną i wydajność

Utrzymuj wysoką energię i czujność przez cały dzień

Wyeliminuj strach, lęk i niepokój

Osiągnij radość, spokój i spełnienie

Znajdź ulgę w przewlekłych dolegliwościach, w tym w bezsenności, nadciśnieniu, otyłości, cukrzycy i bólu pleców

Poznaj osoby, dla których liczy się rozwój własnej osobowości

Medytacja Wglądu 

Medytować to być w chwili obecnej nie tylko ciałem, ale również umysłem. Ciało nie może być nigdzie indziej niż tu i teraz, jednak umysł ma neurotyczną tendencję do martwienia się, snucia czarnych scenariuszy, nieprzerwanego rozgrzebywania wspomnień oraz próby przewidywania przyszłości. Praktyka medytacyjna wzmacnia nasz mięsień świadomości, czyli zdolność do odróżniania tego, co jest rzeczywiste od tego, co za pomocą myśli tworzy umysł.

„Medytacja to doświadczanie nagiej rzeczywistości, takiej, jaka jawi nam się w danym momencie” Alan Watts.

Wiele osób twierdzi, że ich umysł jest jak rozszalała bestia. Wciąż gdzieś ich ciągnie i nie daje chwili wytchnienia. Na wakacjach myślą o pracy, a w pracy myślą o wakacjach. Czy aby uspokoić umysł musimy wyjechać na odosobnienie medytacyjne do himalajskiej pustelni? To mogłaby być ciekawa przygoda, ale spokój umysłu możesz osiągnąć w zaciszu własnego pokoju. Aby żyć tu i teraz potrzebne są sprawdzone techniki oraz kilkuminutowa, codzienna medytacja.

Technika Uwalniania Emocji

Na sesję indywidualną przychodzi 40-letnia kobieta, która ma poczucie całkowitego wypalenia. Orientuje się, że poświęciła swoje życie sprawom, które nie mają dla niej żadnej wartości. Przez większość czasu funkcjonowała pod presją rodziców, partnera, przełożonego, a nawet własnych dzieci. Nie potrafiła nawet określić, czego tak naprawdę chce i potrzebuje. Gdy usłyszała diagnozę o poważnej chorobie, początkowo poczuła się zrozpaczona, ale po niedługim czasie postanowiła coś zmienić. Nie wiedziała jeszcze o tym, że zmiana zajdzie w niej samej. Stosując Technikę Uwalniania Emocji, stopniowo zaczęła rozpuszczać konkretne, emocjonalne napięcia i blokady w swoim ciele. Krok po kroku uwalniała się nie tylko od opinii innych ludzi, ale również od swojego wewnętrznego krytyka, oraz wewnętrznego sierżanta. Po kilku tygodniach stosowania metody Uwalniania Emocji stwierdziła, że po raz pierwszy od długiego czasu poczuła spokój i radość, które nie były spowodowane niczym specjalnym.

Okazuje się, że radość i spokój to nasz naturalny stan, który często przykryty jest wieloma warstwami negatywnych emocji takich jak, stres, żal, gniew, niskie poczucie własnej wartości itp. Umiejętność uwalniania emocji jest nieoceniona. Pozwala cieszyć się życiem i odkrywać znacznie subtelniejszy sposób bycia.

Opinie:

Zapisz się na warsztat

– 2 dni warsztatu stacjonarnego,

– materiały dodatkowe,

– 10% rabatu na sesje indywidualny,

– wstęp na 1,5h webinar po zakończeniu warsztatu,

– poczęstunek w trakcie warsztatu.

Michał Kutzner

to osoba pełna pozytywnej energii, która najbardziej ceni dążenie do lepszego poznania siebie i świata wokół. Ma on wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów Mindfulness oraz treningów inteligencji emocjonalnej. Michał jest również licencjonowanym coachem z doświadczeniem przekraczającym 900 godzin. 
Jest liderem oraz właścicielem szybko rozwijającego się projektu Open Meditation.

W swoim warsztacie pracy łączy psychologię transpersonalną,  psychoterapię gestalt, koncepcje non-duality oraz pracę z ciałem z wykorzystaniem filozofii jogi. Zastosowanie wyżej wymienionych dziedzin pozwala na holistyczne spojrzenie na człowieka, a dzięki temu kompleksową pomoc w rozwiązywaniu konfliktów emocjonalnych oraz osiąganiu zamierzonych celów.

Więcej na temat Michała znajdziesz na jego blogu: www.michalkutzner.com

Miejsce warsztatu: 

Warsztat odbędzie się w Warszawie, 
przy ulicy: 
Józefa Piłsudskiego 4d, Wesoła
05 – 077 Warszawa

 

Zapisz się na warsztat

Warszawa, 22 – 23 lutego 2020 

(Pozostało 13 wolnych miejsc)

Aby dokonać rezerwacji miejsca należy:

1. Wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy,

2. Wpłacić bezzwrotną zaliczkę – 100zł na konto:

Numer konta: 63249010440000420026372905

Nazwa: Michał Kutzner

Tytuł przelewu: “Imię i Nazwisko + Mindfulness Warszawa”*

*Rezerwacja ma miejsce w chwili otrzymania zaliczki.

**Gdyby warsztat się nie odbył, zaliczka zostanie zwrócona na konto nadawcy.

Na adres e-mail zostanie wysłana wiadomość potwierdzająca udział w wydarzeniu

Formularz zgłoszeniowy

  Kontakt

  e-mail: omteachers@gmail.com
  tel. +48 517 938 812

  Strona

  Blog

  Kalendarz Wydarzeń 

  Wideo 

  Kursy Online

  Dla firm