fbpx
loader image

Open Meditation

Szkolenia dla firm

Mindfulness i Medytacja w organizacjach (szkolenie zamknięte)

  • Przeciążony i ciągle zajęty umysł nie tylko nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału, ale tworzy poczucie zmagania się z życiem, zagubienia i braku sensu. Aby wyjść z błędnego koła zmęczenia emocjonalnego należy zrozumieć podstawy psychologii oraz wprowadzić w życie doskonale przebadane metody Mindfulness. 
  • Dzięki temu szkoleniu Twoi pracownicy zdobędą cenną zdolność laserowej koncentracji, poznają metody relaksacji oraz doświadczą tego, czym jest pusty umysł. 
  • Stosując Mindfulness wzrasta jakość wykonywanych czynności oraz kreatywność, gdyż to co nam najbardziej przeszkadza w byciu produktywnym są konflikty wewnętrzne. To szkolenie uczy zarządzania własnymi emocjami oraz myślami. 

Radzenie sobie ze stresem (szkolenie zamknięte)

  • Jednym z największych wyzwań współczesnego człowieka jest życie pod presją czasu oraz stres. Od sposobu zarządzania własnym stanem emocjonalnym zależeć będzie nie tylko sukces w pracy i w życiu zawodowym, ale również dobre samopoczucie i zdrowie. 
  • Aby wykorzystać potencjał energii, który niewątpliwie stres zawiera w sobie, potrzebna jest wiedza oraz sprawdzone, szybkie metody pracy z umysłem oraz emocjami. 
  • Z pomocą przychodzą takie metody jak relaksacja, medytacja, mindfulness, ale również psychologia pozytywna i inteligencja emocjonalna. 

Sztuka komunikacji (szkolenie zamknięte)

  • Wspierająca komunikacja w zespole to klucz do sukcesu. Jeżeli chcesz zaoszczędzić czas, energię i pieniądze, zadbaj aby członkowie zespołu poznali nowoczesne narzędzia psychologiczne do komunikacji.  
  • To naturalne, że wzrost jakości komunikacyjnej w organizacji wpływa bezpośrednio na lepszą atmosferę w zespole. Po tym szkoleniu uczestnicy poczują się lepiej, dzięki czemu będą chcieli dawać od siebie więcej oraz wspierać Twoją firmę przez długi czas. 
  • Dodatkowo, w trakcie szkolenia będzie miejsce na sesję grupowego coachingu, aby w praktyce przećwiczyć zdobyte umiejętności sztuki komunikacji.  

Zapraszamy do kontaktu

 

Jesteśmy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania oraz aby przygotować ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. 
Skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy, email lub telefonicznie.

 

Formularz kontaktowy

Kontakt

e-mail: mich.kutzner@gmail.com
Telefon: +48 517 938 812

 

l

Dane firmy

Open Meditation Michal Kutzner

332 St. Johns Road,
N19 3RJ 
London
United Kingdom