fbpx
loader image

Sprawdź Kurs Medytacji i Autoterapii - Październik 2023

Insight to 6-dniowy kurs, w którego trakcie poznasz w praktyce narzędzia do uzyskania wysokiej koncentracji i uważności, oraz opanujesz techniki do tego, aby eliminować ograniczające przekonania i uwalniać trudne emocje. To coś więcej niż warsztat. To podróż w głąb siebie oraz okazja na poznanie narzędzi, które zostaną z Tobą na zawsze. Brzmi ciekawie?

Kalendarz naszych 3 i 6 dniowych warsztatów

Tworzymy wyjątkową przestrzeń, aby każdy uczestnik mógł zrobić krok naprzód na swojej ścieżce duchowego rozwoju. Jeśli czujesz gotowość do tego, aby poznać siebie lepiej, nawiązać kontakt z naturą, oraz aby głęboko odpocząć w otoczeniu gór i lasów, z pysznym jedzeniem:

Jakość życia zależy w dużej mierze od stanu umysłu

Systematyczna praktyka medytacyjna pozwala na lepsze radzenie sobie ze wszystkim tym, co nie pozwala nam cieszyć się życiem w sposób całkowicie spontaniczny.

Medytacja

jest pełną akceptacją własnych myśli i emocji; chodzi w niej o akceptowanie siebie takim, jakim się jest, bez zbędnego oceniania..” Dzigme Rinpocze

open meditation

Witamy Cię bardzo serdecznie

Interesuje Cię medytacja i chcesz nauczyć się sprawdzonych sposobów na uspokojenie umysłu? Pragniesz poznać techniki uwalniania emocji, aby w końcu  móc oddychać pełnią życia?
Naszą misją jest wysokiej jakości edukacja oraz tworzenie przestrzeni do rozwoju wewnętrznego.
Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

 

Warsztaty i Wyjazdy medytacja - autoterapia

3-6 dniowy wyjazd medytacyjny, na którym nie tylko nauczysz się właściwie praktykować i rozwiejesz wszelkie wątpliwości dotyczące medytacji, ale również odpoczniesz na głębokim poziomie w otoczeniu gór i lasów. Poznasz sprawdzone narzędzia autoterapeutyczne, aby systematycznie zwiększać jakość swojego życia emocjonalnego oraz aby z łatwością sięgać po własne marzenia.

Medytacje online

Posłuchaj medytacji prowadzonych online oraz dołącz do grupy, gdzie raz w tygodniu wspólnie medytujemy live.

blog

Poczytaj o tym, czym medytacja jest, a czym nie jest. Dowiedz się najważniejszych informacji o Mindfulness i Autoterapii.

sesja indywidualna

To najszybsza droga do uleczenia ran z przeszłości, do poszerzania samoświadomości oraz realizacji własnych pragnień.

Nadchodzące warsztaty i wyjazdy

3-8

Października 2023

Insight – 6-dniowy Kurs Medytacji oraz Zmiany Wewnętrznej

Chcesz nauczyć się medytacji lub po prostu odbyć odosobnienie w idealnych do medytacji warunkach? Ponadto, będziesz miał okazję doświadczyć pracy z ciałem, ćwiczeń autoterapeutycznych oraz poznać ciekawe osoby w trakcie rozmów w czasie wolnym, oraz przy ognisku.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu

Polityka prywatności

Michał Kutzner
+48 517 938 812

e-mail: omteachers@gmail.com

Open Meditation Michal Kutzner 

332 St. Johns Road,

N19 3RJ 

London

United Kingdom