fbpx
loader image

Jakość życia zależy w dużej mierze od stanu umysłu

Systematyczna praktyka medytacyjna pozwala na lepsze radzenie sobie ze wszystkim tym, co nie pozwala nam cieszyć się życiem w sposób całkowicie spontaniczny.

Medytacja

jest pełną akceptacją własnych myśli i emocji; chodzi w niej o akceptowanie siebie takim, jakim się jest, bez zbędnego oceniania..” Dzigme Rinpocze

Masaż Lomi Lomi

To wspaniały hawajski masaż, który jest głębąką, ceremonialną podróżą wgłąb siebie. To prawdziwa uczta dla ciała i ducha. Zapraszamy na masaż indywidualny oraz ten na wiele rąk. 

.

open meditation

Witamy Cię bardzo serdecznie

Interesuje Cię medytacja i chcesz nauczyć się sprawdzonych sposobów na uspokojenie umysłu? Pragniesz poznać techniki uwalniania emocji, aby w końcu  móc oddychać pełnią życia?
Naszą misją jest wysokiej jakości edukacja oraz tworzenie przestrzeni do rozwoju wewnętrznego.
Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

 

Warsztaty i Wyjazdy medytacja - autoterapia

3-6 dniowy wyjazd medytacyjny, na którym nie tylko nauczysz się właściwie praktykować i rozwiejesz wszelkie wątpliwości dotyczące medytacji, ale również odpoczniesz na głębokim poziomie w otoczeniu gór i lasów. Poznasz sprawdzone narzędzia autoterapeutyczne, aby systematycznie zwiększać jakość swojego życia emocjonalnego oraz aby z łatwością sięgać po własne marzenia.

Masaż Lomi Lomi

Zapraszam Cię gorąco do doświadczenia magicznego masażu Lomi Lomi. Jest to uczta dla ciała i duszy, w trakcie której można poczuć się otulonym dotykiem jak oceanem na hawajskiej plaży. Moje podejście do masażu zawiera w sobie wiele lat doświadczenia w medytacji, głębię hawajskiej mądrości Huny, Movement Medicine oraz praktyczną filozofię jogi, aby stworzyć dla Ciebie niezapomnianą podróż do relaksu i harmonii.

Medytacje online

Posłuchaj medytacji prowadzonych online oraz dołącz do grupy, gdzie raz w tygodniu wspólnie medytujemy live.

blog

Poczytaj o tym, czym medytacja jest, a czym nie jest. Dowiedz się najważniejszych informacji o Mindfulness i Autoterapii.

sesja Life coaching'u

To najszybsza droga do uleczenia ran z przeszłości, do poszerzania samoświadomości oraz realizacji własnych pragnień.

.

Nadchodzące warsztaty i wyjazdy

4

Grudnia 2023

Spokój Umysłu – Live na Facebook’u

Zapraszam Was serdecznie na live, w którego trakcie opowiem o naturze chaotycznego umysłu, oraz drodze do osiągnięcia balansu i równowagi wewnętrznej. Będzie również czas na zadawanie pytań, na które z przyjemnością odpowiem, oraz podzielenie się własną perspektywą.

To spotkanie to zaproszenie do wspólnej kontemplacji tego, co sprawia, że nasze życie staje się przyjemniejsze i coraz bardziej dostrojone do naturalnego, spokojnego stanu ducha.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu

Polityka prywatności

Michał Kutzner
+48 517 938 812

e-mail: omteachers@gmail.com

Open Meditation Michal Kutzner 

332 St. Johns Road,

N19 3RJ 

London

United Kingdom